Стоимость в
<< Просмотреть все

Автобус в Болгарию лето 2017

Длительность: 1 дней
Цена: от 60.0060.00

 

АВТОБУСНИЙ ЧАРТЕР В БОЛГАРІЮ 2017


автобусний чартер в Болгарію 2016, Автобус до Болгарії, автобусний чартер в Болгарію зі Львова комфортно та дешево в Болгарію 2015

     Пропонуємо Вашій увазі автобусний чартер в Болгарію зі Львова на літо 2016. Є можливість замовити чартерний проїзд в Болгарію зі Стрия, Калуша, Івано Франківська, Коломиї та Чернівців. Придбавши квитки на автобус в Болгарію в туристичній компанії Алді-Тур Ви отримаєте якісний сервіс за помірну ціну. 


ГРАФІК АВТОБУСНОГО ЧАРТЕРУ ЗА МАРШРУТОМ:

ЛЬВІВ - ПОМОРІЄ - ЛЬВІВ Львів - Стрий - Калуш - Івано Франківськ - Коломия - Чернівці - Балчик - Албена - Кранево - Золоті Піски - Святий Констянтин і Єлена - Варна - Обзор - Єленіте - Святий Влас - Сонячний Берег - Несебр - Поморіє

МІСЯЦЬВІДПРАВЛЕННЯ З УКРАЇНИВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇЧервеньЛипеньСерпеньВересень
щоденно щоденно
щоденно щоденно
щоденно щоденно
щоденно до 17 вересня щоденно до 18 вересня

  ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ: від 60 ЄВРО

В ДВІ СТОРОНИ

Також здійснюємо два рази в тиждень автобусні рейси до Созополя (через: Сарафово, Бургас, Чорноморець) вартість квитків до цих курортів від 65 євро в дві сторони.


* оформляємо візи під автобусний проїзд до Болгарії без додаткових доплат, вартість Консульського збору Болгарії - 35 євро; діти до 18 років, студенти до 21 року, а також пенсіонери - безкоштовно.

ВІПРАВЛЕННЯ З УКРАЇНИ:
МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ
ЛЬВІВ (головний З/Д вокзал) 07:00
СТРИЙ (заправка "OKKO") 07:40
КАЛУШ (пр. Лесі Українки, 76) 09:30
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ("Космос") 10:30
КОЛОМИЯ (кафе "Зруб") 11:30
ЧЕРНІВЦІ (вул. Гагаріна, 29; заправка "WOG") 14:00

ВІДПРАВЛЕННЯ З БОЛГАРІЇ:
МІСЦЕ ВІДПРАВЛЕННЯ ЧАС ВІДПРАВЛЕННЯ
ПОМОРІЄ (площа "Старий пансіонат") 15:30
НЕСЕБР (готель "Феста Панорама") 16:00
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Котва") 16:10
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Кубань") 16:20
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Балкан") 16:30
СОНЯЧНИЙ БЕРЕГ (готель "Хелена Резорт") 16:40
СВЯТИЙ ВЛАС (готель "Джулія", заправка) 16:50
ЄЛЕНІТЕ (вхід на територію курорту) 17:00
ОБЗОР (автовокзал) 17:45
ОБЗОР (офіс "RIKI-A") 17:50
ВАРНА (площа Св. Марії Луції) 18:50
СВ.КОНСТЯНТИН І ЄЛЕНА (готель "Панорама") 19:05
ЗОЛОТІ ПІСКИ (готель "Горизонт") 19:20
КРАНЕВО (ресторан "Бочка") 19:35
АЛБЕНА (в'їзд на курорт) 19:50
БАЛЧИК (автовокзал) 20:05


автобус в Болгарію зі Львова комфортабельний автобус в Болгарію 2016
- Перевезення здійснюються комфортабельними автобусами єврокласу.
- Орієнтований час в дорозі до/з Болгарії - 24 години.
- Санітарні зупинки відбуваються що 4 години.
- При замовленні проїзду пасажир за 2 дні до відправлення отримує детальний інфолист з точним місцем відправлення, контактні телефони керівника рейсу тощо.
* В розкладі можливі зміни, в разі змін пасажирів буде повідомлено.

Заказать тур "Автобус в Болгарию лето 2017"

*Введите Ваше имя(мин. 3 буквы) :
*Контактный телефон :
*Контактный e-mail :
*Текст сообщения:
*
 
Поиск экскурсионных туров
Стоимость до:
Длительность: дней
Страна:

Наши контакты
г. Львов, ул. Фурманская 5 

aldi_lvov

info@aldi-tour.com.ua
199527467

+38 099 372 68 78

Пн.-Пт.:

10:00 - 18:00

Сб. :11:00 - 16:00